poziționer de sudură prin strunjire a țevilor cu servomotor
Dimensiunile poziționerului

Descriere
Acest poziționer pentru sudarea țevilor este utilizat pentru diverse aplicații, de la înfășurarea țevilor până la poziționarea pieselor foarte lungi, cum ar fi componentele șasiului sau stâlpii de iluminat stradal.
Poziționerele de sudură sporesc considerabil productivitatea la sudarea țevilor, arborilor, roților, coturilor și a altor fitinguri.
- Dimensiunea mesei rotative de sudură și sarcina utilă a axelor pot fi personalizate, sunt disponibile mandrine și roți de susținere.

- Poate fi adaptat la alte mărci de roboți precum – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (desenele motorului trebuie furnizate de clienți, apoi lăsăm orificiul de instalare pe baza desenului motorului)
- Dulapul PLC este opțional.
Diametrul poziționerului
| Model | JHY4010T-050 |
| Tensiune nominală de intrare | Monofazat 220V, 50/60HZ |
| Clasa de izolație a motorului | F |
| Masă de lucru | Diametru 500 mm (poate fi personalizat) |
| Greutate | Aproximativ 400 kg |
| Sarcină utilă maximă | Sarcină utilă axială ≤100 kg / ≤300 kg / ≤500 kg (poate fi personalizată) |
| Repetabilitate | ±0,1 mm |
| Poziția de oprire | Orice poziție |
Aplicație
Piese auto, piese pentru biciclete, piese auto, mobilier din oțel, energie nouă, structură metalică, utilaje de construcții, echipamente de fitness etc.
Pachet: Cutii din lemn
Timp de livrare: 40 de zile de la primirea avansului
FAQ
1.Î: Cum să vă alegeți poziționerii de sudură?
R: Vă rugăm să ne spuneți greutatea și dimensiunile piesei de prelucrat și să ne arătați fotografiile poziției de sudare, apoi vă vom recomanda poziționerul de sudură potrivit.
2.Î: Pot folosi poziționerul dumneavoastră pentru robotul meu Fanuc/Abb/Kuka/Yaskawa?
R: Da. Dar motorul trebuie livrat și instalat de tine.
3.Î: Acceptați comenzi personalizate?
R: Da, am putea proiecta poziționerul cu diferite dimensiuni de sarcină utilă și masă de lucru.







