Poziționer de sudură de înaltă precizie cu servomotor
Dimensiunile poziționerului

Descriere
SERVOPOZIȚIONATOR CU 2 AXE
- Poziționere pentru sisteme robotizate de sudură
- O axă poate fi rotită pe orizontală, iar cealaltă axă poate fi basculată în sus și în jos pentru sudarea în unghiuri multiple a pieselor complexe
Poziționerul folosește același dispozitiv de acționare ca și robotul și este disponibil cu viteză mare, precizie ridicată și sarcină utilă mare
- Oferă o calitate superioară a sudurii
- Se poate realiza o carcasă compactă cu moment admisibil, inerție și capacitate de încărcare îmbunătățite
Poate fi adaptat la alte mărci de roboți precum Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (desenele motorului trebuie oferite de clienți, apoi lăsăm orificiul de instalare pe baza desenului motorului)
Dulapul PLC este opțional.
Diametrul poziționerului
| Model | JHY4030P-080 |
| Tensiune nominală de intrare | Monofazat 220V, 50/60HZ |
| Clasa de izolație a motorului | F |
| Masă de lucru | Diametru 800 mm (poate fi personalizat) |
| Greutate | Aproximativ 400 kg |
| Sarcină utilă maximă | Sarcină utilă axială ≤300 kg / ≤500 kg (>500 kg poate fi personalizată) |
| Repetabilitate | ±0,1 mm |
| Poziția de oprire | Orice poziție |
Pachet: Cutii din lemn
Timp de livrare: 40 de zile de la primirea avansului
FAQ
Î: Pot folosi poziționerul dumneavoastră pentru robotul meu Fanuc/Abb/Kuka/Yaskawa?
R: Da. Dar motorul trebuie livrat și instalat de tine.
2.Î: Poziția dumneavoastră se poate mișca în sincron cu robotul?
R: Da.






